O nas

Dnia 13.12.2000 r  w Zespole Szkół nr 2 w Głogowie odbyło się zebranie założycielskie Uczniowskiego Klubu Sportowego „SUKCES”. Tak się zaczęła historia Naszego Klubu …

 

2001 roku Klub zrzeszał 97 członków z którymi prowadziliśmy zajęcia z piłki siatkowej dla chłopców i dziewcząt, piłki koszykowej, piłki nożnej i  rugby.

 

Od początku w działalność klubu włączyli się czynnie rodzice pomagając w organizacji wyjazdów na zawody oraz służyli pomocą finansową.

 

1 kwietnia 2001 zorganizowaliśmy  I Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej w którym uczestniczyło 19 rodzin.
Jakimś cudem zachowały się wyniki w/w turnieju i parę zdjęć, które można zobaczyć w zakładce galeria.

 

W  krótkim czasie pojawiły się duże sukcesy naszych zawodników w szczególności w piłce siatkowej.

 

W 2002 roku zawodnicy: zostali zauważeni przez trenera Kadry Dolnego Śląska i dostali powołania , a dwóch z nich reprezentowali Nasze województwo w Mistrzostwach Polski.

 

W 2003 roku Mateusz Kucharski i Krzysztof Bereszyński dostali powołania na zgrupowania Kadry Polski rocznika 1989.

 

W 2004 roku Bartosz Grabowski i Patryk Jankowski również mieli okazję grać  w reprezentacji Dolnego Śląska.
Nie byłoby tych osiągnięć bez zaangażowania rodziców i trenera w organizację obozów sportowych.

 

Od 1997 roku organizowaliśmy obozy sportowe jako Szkoła a od 2001 jako Uczniowski Klub Sportowy.

 

Do roku 2006 były to obozy typowo sportowe ukierunkowane na różne dyscypliny .

 

Od roku 2007 organizujemy obozy rekreacyjno – sportowe. Na obozy z nami jeździły  głogowskie marżonetki, klub tańca „Fantom” , młodzicy piłki ręcznej .
Wyjazdy  były atrakcyjne i  bogate w program sportowy, a zajęcia były prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego zatrudnionych jako wychowawcy.
Na naszych obozach mieliśmy po 150 uczestników w 100% zadowolonych.

 

Dlatego po 14 latach postanowiliśmy , że będziemy zajmować się tym bardziej profesjonalnie zakładając Agencję Obozów i Kolonii dla Dzieci i Młodzieży.

 

Naszą działalność chcielibyśmy opierać na współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego, trenerami, instruktorami, organizacjami, które chciałyby organizować obozy, kolonie dla dzieci i młodzieży nie tylko stricte sportowe ale także tematyczne np. plastyczne, językowe itp.

 

Zapraszamy do współpracy  byłych naszych uczniów, do przeglądania starych zdjęć oraz filmów i dzielenia się wspomnieniami na naszym facebook’u.