Obóz młodzieżowy – Bułgaria 2014

  BUŁGARIA – Złote Piaski – PARTY TIME !!!

Wakacje nad Morzem Czarnym to piękna pogoda, dużo zabawy, wspaniała atmosfera! Dyskoteki, nocne życie, imprezy – z tego słynie Bułgaria, kraj przyjazny młodzieży. 

CENA Z ZESZŁEGO ROKU + dodatkowa noc w Bułgarii!!

Jak mówi legenda, dawno temu piraci ukryli w tym miejscu skarb. Siła wyższa ukarała ich jednak za ich chciwość i zamieniła skarb w złoty piasek. Stąd też niezwykła nazwa kurortu, czyli Złote Piaski. Dziś miejscowość nazywana Perłą Bułgarskie Riwiery głównie za sprawą szerokich plaż, słońca, ciepłego morza i malowniczych lasów,  a oprócz tego tętni życiem dzień i noc, tu nie ma czasu na nudę !

Program                                                                

1 dzień 20.07.2014

Wyjazd z  Głogowa ok. godz. 22.30  i przejazd przez Wrocław (odbiór grupy) , Słowację na Węgry .

2 dzień

Przyjazd do Aquarena w Mogyoród ok. godz. 09:30, pobyt 9 h w Parku Rozrywki Aquarena – znajdują się tu baseny rekreacyjne i 26 różnych rodzajów ślizgawek wodnych, które dostarczą niezapomnianych wrażeń! Mogyoródi Aquarena Vízipark posiada również liczne fontanny i grzyby wodne, a także dodatkowe usługi – solarium, jacuzzi, masaże. Jest to doskonały obiekt na udany wypoczynek połączony ze świetną zabawą. OK. godz. 19:00 wyjazd w dalsza podróż. (wstęp do Parku wodnego Aquarena + posiłek podczas pobytu w parku w cenie)  

3 dzień

Przyjazd do Złotych Piasków ok. godz. 15:00 , kolacja, zakwaterowanie. Zapoznanie się z bazą noclegową oraz okolicą.

4 – 10 dzień

Pobyt w Złotych Piaskach i realizacja programu:  wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele, wędrówki po okolicy, gry i zabawy sportowe,  dyskoteki i inne zajęcia rekreacyjne. wyjście do lokalnej dyskoteki Alkatraz (1 x wstęp w cenie!).

11dzień

Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu i przygotowanie się do drogi powrotnej. Wyjazd do kraju ok. godz. 11:00 i przejazd non stop.                          W czasie przejazdu obiad i kolacja w postaci suchego prowiantu.

12 dzień – Planowany przyjazd do Głogowa ok. godz. 19:00. 

Zakwaterowanie

Hotel DANA PALACE Park – położony w niewielkiej odległości od centrum Złotych Piasków. W hotelu znajduje się basen z bezpłatnymi leżakami         i parasolami, recepcja, restauracja z tarasem, taras, sklepik spożywczy, sklepik z pamiątkami,. Oprócz tego boiska do piłki nożnej i siatkowej w hotelu i na plaży. Pokoje 4 osobowe z łazienką. W pokoju szafki nocne, szafa, tv, lodówka, klimatyzacja. Uwaga :za ewentualne szkody w hotelu odpowiadają finansowo uczestnicy obozu.!!

Wyżywienie

3 posiłki dziennie w czasie pobytu w Złotych Piaskach. Pierwsze świadczenie w obiekcie – kolacja, ostatnie – śniadanie. Pozostałe świadczenia        zgodnie  z opisem w programie.

Zapewniamy

Transport autokarowy, zakwaterowanie ( 8 noclegów w Bułgarii), wyżywienie, realizacje programu, opiekę   wychowawców, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną.

Zabierz ze sobą

Paszport (obowiązkowo!), legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, suchy prowiant na drogę dojazdową. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania ( nasza sugestia 50 – 70 Euro )

Termin : 20.07.2014 –  31.07.2014

Koszt : 1650 zł + 70 Euro

Zaliczka : Dla osób które wpłacą zaliczkę do końca  stycznia w kwocie 400 zł – Gwarancja niezmienności ceny .

Uczniowski Klub Sportowy „SUKCES” Nr konta: 82 8646 0008 0000 0022 4594 0001

Dofinansowanie : Istnieje możliwość dofinansowania z zakładów pracy całego kosztu obozu

Dodatkowe informacje : Artur Długosz  506-145-085 – organizacja  lub Krzysztof  Wegner  515-206-093- finanse

          WROCŁAW INFO – MICHAŁ DZIEDZIC 502-387-528

 

JUŻ DZIŚ ZAPLANUJ SWOJE WAKACJE .

www.obozykoloniesport.pl