Obóz Młodzieżowy – BUŁGARIA 2018

BUŁGARIA – Złote Piaski

Wakacje nad Morzem Czarnym to piękna pogoda, dużo zabawy, wspaniała atmosfera! Poznaj kraj w którym „nie” kiwa się głową na „tak” .

 

Złote Piaski – Złote Piaski – piękne położony kurort pomiędzy lasami Parku Krajobrazowego Złote Piaski, a Morzem Czarnym. Szeroka, piaszczysta plaża, ciągnąca się ponad trzy kilometry co roku przyciąga tu wielbicieli plażowania. Kurort został odznaczony „Niebieską Flagą” – renomowaną międzynarodową odznaką dla ekologicznie czystych kurortów.

Program ramowy

 1 dzień – Wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd tranzytowy przez Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię i Bułgarię.  

 2 dzień – Przyjazd do Bułgarii w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, kolacja. Spotkanie organizacyjne z rezydentem, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia oraz miejscowości. Podczas spotkania, uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych i regulaminami kąpieli i obozu.

 3-11 dzień  – “Program Pobytu”, czyli moc atrakcji i 100% zabawy!

– Zwiedzanie kurortu Złote Piaski – przystań jachtowa, promenada, piękna czterokilometrowa plaża pokryta drobnym złocistym piaskiem, tereny sportowo-rekreacyjne, ścieżki rowerowe w starym lesie sosnowym, stadnina koni, dyskoteki, puby.

– Wycieczka piesza do wykutego w skale XIV wiecznego Klasztoru Skalnego Aładża – w zabytkowym kompleksie częściowo zachowały się połączone kamiennymi schodami cele i sale mnichów.

– Słodkie lenistwo, czyli kąpiele słoneczne i morskie nad Morzem Czarnym.

– Nocna gra w mieście – opiera się ona na zasadach podchodów. Dwie drużyny, wygrywa ta, która dotrze pierwsza na wyznaczone miejsce, pokonując przy tym wiele przeszkód i zadań.

– Gry i zabawy na plaży – turnieje siatkówki plażowej, piłki nożnej, piłki wodnej, kometki, ringo, talerz, wyścigi rzędów, skoki, wieloboje z wymyślonymi zadaniami, mecz kadra kontra koloniści.

– Zawody – wyścigi rzędów, zawody pływackie (pod nadzorem ratowników WOPR).

– Zabawy ruchowe – zajęcia terenowe nad brzegiem morza, kalambury, podchody i biegi terenowe.

– Konkursy z nagrodami – największy zamek z piasku, najładniejsza ozdoba zrobiona z rzeczy znalezionych na plaży, najlepsze, najśmieszniejsze zdjęcie z obozu, pokaz mody, wybór miss i mistera, konkurs piosenki polskiej.

– Dyskoteki w hotelu – imprezy Tematyczne typu Hawaii Party, Kicz Party czy też Pidżama Party.

– Dyskoteki miejskie (dodatkowo płatne) – dyskoteka typu Beach Party, Arrogance Club, PR Club, Bizarro Bar, Roxy Disco, Bonkers Disco.

  I wiele innych ciekawych pomysłów na miłe spędzanie czasu…

  11 dzień – Śniadanie, wykwaterowanie, czas na ostatnie zakupy, pożegnanie z morzem oraz pamiątkowe zdjęcie. Obiad. Wyjazd do kraju.

  12 dzień – Powrót do kraju w godzinach nocnych.

Uprzejmie informujemy, że program ramowy jest jedynie propozycją zajęć przeprowadzanych na obozach młodzieżowych w Bułgarii  i jego realizacja zależy od wielu czynników m. in. od chęci uczestników i możliwości opiekunów, ale również od warunków pogodowych.

Zakwaterowanie

Hotel Riva Park *** – wspaniały obiekt dla młodzieży, znajduje się w samym centrum Złotych Piasków – w ścisłym centrum kurortu, otoczony zielenią, ogrodzony, odległość od plaży ok. 250 m od plaży, w pobliżu: sklepy, tawerny, hipermarket, disco, pizzeria. Na terenie hotelu znajduje się parking, restauracja, sejf, basen odkryty (40 m długości), mały basen rekreacyjny, jacuzzi, boisko do siatkówki, koszykówki, małe bramki do piłki nożnej, scena. Obiekt monitorowany i ochrona hotelowa 24h. Pokoje 4, 5 osobowe (28-35 m kw.) z łazienkami, balkonami, telefonem, TV-sat, mini-barem, klimatyzacją.

Wyżywienie

Wyżywienie w restauracji hotelowej w formie bufetu odpowiadające normom zarówno pod względem ilości, jak i wartości odżywczych. Podczas wypoczynku zapewniamy 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolację oraz napoje do posiłków (śniadanie: herbata, kawa; obiad i kolacja: soki z dystrybutorów, woda).

W cenie zapewniamy:

Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych, 9 noclegów, wyżywienie FB, transport autokarem klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta), Jacht Piknik , opłata klimatyczna  i administracyjna, opieka doświadczonej kadry i rezydenta na miejscu, ubezpieczenie NNW i KL.   

Zabierz ze sobą

Paszport lub dowód osobisty (obowiązkowo!), legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój sportowy, nakrycie głowy, suchy prowiant na drogę dojazdową. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania(nasza sugestia 70-100 Euro)

Termin : 06.07.2018 –  17.07.2018

Koszt : 2039 zł + 30 Euro

Zaliczka : 500 ZŁ  – Uczniowski Klub Sportowy „SUKCES” Nr konta: 82 8646 0008 0000 0022 4594 0001

Dofinansowanie : Istnieje możliwość dofinansowania z zakładów pracy całego kosztu obozu

Dodatkowe informacje : Artur Długosz  506-145-085  lub Krzysztof Wegner  515-206-093

                                                                                    DRUKUJ OFERTĘ

JUŻ DZIŚ ZAPLANUJ SWOJE WAKACJE .

www.obozykoloniesport.pl