Obóz Włochy 2018

OBÓZ SIATKARSKI lub WYPOCZYNKOWY  🙂

CATTOLICA to przepiękne miasteczko, w którym znajdziemy szerokie, piaszczyste plaże, dużo słońca i wiele atrakcji. Główna promenada w centrum miasta tętni życiem o każdej porze. Jest tu mnóstwo sklepików, bazarów, restauracji i barów z muzyką. Zabawa trwa do późnej nocy. Na szczęście od rana można wypić aromatyczną, włoską kawę albo orzeźwić się świeżymi wyciskanymi sokami.

PROGRAM RAMOWY:

1 dzień
Wyjazd z Polski w godzinach rannych.
2 dzień

Przyjazd do miejscowości Cattolica w godzinach porannych, zakwaterowanie, obiad, spotkanie organizacyjno-integracyjne z rezydentem oraz opiekunami, powitanie i przedstawienie kadry i młodzieży, przekazanie praktycznych informacji dotyczących zakwaterowania, wyżywienia oraz miejscowości. Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z programem, ofertą wycieczek fakultatywnych, regulaminem kąpieli i obozu, kolacja, nocleg. 

W CENIE OBOZU !!!!!!!

MIRABILLANDIA –  CAŁODNIOWY POBYT W PARKU ROZRYWKI

ORAZ    WODNY PARK ROZRYWKI W RICCIONE – AQUAFAN

3 – 11 dzień

Wycieczka do Rimini – przejazd komunikacją miejską wraz z opiekunami na wycieczkę do Rimini.

Wycieczka do Riccione  – Park rozrywki wodnej AQUAFUN
Słodkie lenistwo, czyli kąpiele słoneczne, morskie i basenowe. 

Gry i zabawy nie tylko na plaży – zajęcia rekreacyjno-sportowe: Piłka siatkowa, aerobik, fitness, zumba, podchody, biegi terenowe i gry miejskie.

Zawody – turnieje: siatkówki plażowej, piłki nożnej, piłki wodnej, tenisa stołowego oraz wyścigi rzędów (skoki, wieloboje z wymyślnymi zadaniami, mecz kadra kontra koloniści), zawody pływackie pod nadzorem ratownika WOPR.

Konkursy z nagrodami – wybór największej rzeźby z piasku, najciekawszego logo obozu i wiersza o kadrze, najśmieszniejszego przebrania, zdjęcia z obozu, wybór miss i mistera, karaoke, kalambury i konkursy tańca.

Dyskotekowe wieczory Imprezy tematyczne – The Voice of Italy, Flash mob, tradycyjna impreza przebierana na koniec turnusu (Flower Power, Kicz Party, Bobas Party,

Pożegnanie z morzem – wieczorna kąpiel pod gwiazdami pod opieką ratowników z uwzględnieniem warunków pogodowych.

11 dzień
Po śniadaniu wykwaterowanie, spotkanie pożegnalne – wręczenie dyplomów, pamiątkowe zdjęcie, podsumowanie pobytu opinie obozowiczów. Przejazd do Parku Rozrywki Mirabiladia. Wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

12 dzień
Przyjazd do Polski w godzinach popołudniowych i wieczornych. 

Uprzejmie informujemy, że program ramowy jest jedynie propozycją zajęć z obozowiczami  i jego realizacja  zależy od wielu czynników, m. in. od chęci uczestników i możliwości opiekunów, ale również od warunków pogodowych.

ZAKWATEROWANIE

Hotel Plaza *** – Bardzo wysokiej jakości serwis oraz dogodne położenie to największe atuty tego obiektu. Hotel Plaza oferuje pokoje 2-, 3-, 4-osobowe z łazienkami i TV, restaurację z regionalną kuchnią, bezpłatną klimatyzację  oraz bezpłatne WiFi. Do dyspozycji gości jest także basen z leżakami i parasolami oraz strefą relaxu. Raz w tygodniu przy basenie organizowany jest wieczór z muzyką i zabawą.      

WYŻYWIENIE

 3 posiłki dziennie,(9 śniadań, 9 obiadów, 9 kolacji) pierwsze świadczenie obiad  w dniu przyjazdu do hotelu, ostatnie – śniadanie.

 ZAPEWNIAMY

transport autokarowy klasy LUX (barek, klimatyzacja, DVD, toaleta),wyjazd z Głogowa, zakwaterowanie (9 noclegów ), wyżywienie,realizację programu,  ubezpieczenie NNW i KL, opiekę medyczną, ratownika WOPR na miejscu, wycieczkę do Rimini ,taksa klimatyczna, Turystyczny Fundusz Gwarancyjny opiekę rezydenta na miejscu, Pobyt w Aquafun, Pobyt w Parku Rozrywki Mirabilandia z posiłkiem

Zabierz ze sobą

 Paszport lub dowód osobisty (obowiązkowo!), legitymację szkolną, strój kąpielowy, krem do opalania z filtrem, obuwie i strój    sportowy, nakrycie   głowy, suchy prowiant na drogę dojazdową. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera wg własnego uznania(nasza sugestia 70-100 Euro)

 Termin : 11.07.2018 –  22.07.2018          Koszt : 2059 zł + 65 Euro 

Zaliczka : 500 ZŁ . Uczniowski Klub Sportowy „SUKCES” Nr konta: 82 8646 0008 0000 0022 4594 0001

Dofinansowanie : Istnieje możliwość dofinansowania z zakładów pracy całego kosztu obozu

Dodatkowe informacje : Artur Długosz  506-145-085 – organizacja  lub Krzysztof Wegner  515-206-093 – dofinansowania

 DRUKUJ OFERTĘ

JUŻ DZIŚ ZAPLANUJ SWOJE WAKACJE .

www.obozykoloniesport.pl